top of page

11 лютого 2023 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. У Першотравневській школі були проведені уроки, присвячені безпечному використанню мережі інтернет.

Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті.

photo_2023-02-13_12-13-48.jpg
photo_2023-02-13_12-13-29.jpg

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Ця міжнародна ініціатива виникла у 2004 році і відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

             У 2-11 класах Першотравневського ЗЗСО протягом тижня (07.02-11.02.22) пройшли  дистанційні уроки інформатики під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
           Учні 8-11 класів  прийняли участь у грі-вікторині "Безпечний Інтернет" за вказаним посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=I6KqpUqYdUo . Учні змагалися хто набере найбільше балів!

            Учні 5-7 класів виконували 5 цікавих логічних завдань вікторини  «Чи готовий ти до безпечного життя в Інтернеті?»: https://www.youtube.com/watch?v=PHRyzLpFXVU .

            Четвертокласники мандрували на хвилях Інтернету разом із  героєм пригод: https://www.youtube.com/watch?v=ts_Zd0fM9zo .

           Учні 2-3 класів знайомились з історією про хлопчика-незнайка «Найжахливіший тиждень Петрика!»: https://www.youtube.com/watch?v=CmD5TzdTbF4 .

            Дітям дуже сподобалися цікаві завдання, історії, запитання, хоч і онлайн!

 

                                                          Вчитель інформатики Павленко Є.О.

Безпека дітей в Інтернеті

    Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє тобі знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло твого спілкування. І це стало можливим завдяки Чату, в соцмережах та іншим подібним сайтам.

  Спілкування у чаті, в соцмережах та на деяких інших сайтах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для дитини.

     Повністю обмежити доступ в кіберпростір неможливо, та й не потрібно. Величезна кількість розвиваючої корисної інформації, літератури, музики і просто спілкування за інтересами, зв’язок з родичами і друзями – все це можна знайти в інтернеті. Достатньо пояснити правила поведінки, щоб забезпечити особисту безпеку дитини шкільного віку в інтернеті.

     Саме з цього приводу працює портал #STOPSEXТИНГ .

     https://stop-sexting.in.ua/

 Для вчителів: https://stop-sexting.in.ua/category/materials/

 Для батьків: https://stop-sexting.in.ua/parents/

 Для підлітків (від 13 років): https://stop-sexting.in.ua/faq-teen/

Нове на сайті

bottom of page