Першотравневський заклад загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області
Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні Указ Президента України № 641/2015 від 16.11.15 року № 641/2015 від 16.11.15 року
Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940(ЗНО) Наказ МОН № 1050 від 08.10.15 року
Як працювати з Google Classroom зі смартфона. Відео для учнів
Як виставити оцінку в Google Classroom, сформувати відомість з оцінками?
Кероване дистанційне навчання через гугл-форми
ЗНАЙОМИМОСЯ З ДОДАТКОМ
Google Glassroom
(НА ДОПОМОГУ ВИКЛАДАЧАМ В ОРГАНІЗАЦІЇ
ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ)
Про затвердження плану заходів на 2017—2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Розпорядження КМУ № 903-р від 13.12.2017 року
Зразок моніторингу адміністративного зрізу знань
УВАГА!!!!
Заповнювати колонки, виділені червоним кольором
Аудиокнига "Пістрява стрічка"
Поради молодому вчителю
Будь-який молодий учитель, який нещодавно перетнув поріг школи, зіштовхується з безліччю проблем, пов’язаних з професійною самоідентифікацією, із сприйняттям старших колег та, насамперед, утвердженням у дитячому колективі. Різка переорієнтація ролей від вчорашнього учня до вчителя зобов’язує молодого педагога шукати безболісні, комфортні шляхи адаптації в шкільному середовищі. Як достойно проявити себе, зарекомендувати відповідальним та сумлінним працівником, як знайти спільну мову з дітьми, чи потрібні компроміси між обов’язками та бажаннями? Кожного дня молоді вчителі ставлять подібні питання колегам, наставникам, друзям та, перш за все, собі.
Структура уроку в школі
Навчально-виховний процес у школі має цілісний характер. Щоб забезпечити подібну цілісність, необхідно використання всіх передбачених дидактикою типів уроку. Так, на одних уроках учні засвоюють знання, на других – навички та вміння, на третіх – привчаються їх використовувати на практиці, на спеціальних уроках окремі поняття приводяться в систему, що веде до засвоєння теорії (системи понять та провідних ідей). Якщо який – небудь тип уроку не планується та відповідна йому ланка навчального процесу випадає, навчання не можна вважати закінченим і в достатній мірі довершеним.
Як показують спостереження, багато ще вчителів нечітко визначають мету і задачі занять, а тому і неправильно встановлюють тип уроку.
Можна сказати, що проблема структури – одна з самих складних у сучасній дидактиці.