Першотравневський заклад загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області
В Першотравневському ЗЗСО було проведено ряд заходів щодо попередження дітей та батьків про поведінку в інтернеті та ознайомлення з молодіжним угрупуванням "Рьодан" .
Звідки, як і чому в Україні виникли послідовники ПВК «Рьодан»?
У росії наприкінці лютого виник новий молодіжний рух, учасники якого називають себе “ПВК Редан”. Абревіатура не пов’язана з військовою діяльністю, а назва виникла на тлі аніме-серіалу Hunter x Hunter, у сюжеті якого є злочинна організація “Геней Редан” з павуками на емблемі.
В Україні подібні до російських зібрання підлітків вперше зафіксували 27 лютого. Нацполіція вже заблокувала 18 каналів та груп, які були створені для “розкручування” руху.
Деякі батьки можуть навіть не підозрювати, що їхня дитина відноситься до певної субкультури і може мати девіантну поведінку.
Поліція нагадує, що в зону ризику потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в інтернет-мережі не контролюється.
Безпека дітей в Інтернеті
З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім’ї. Сьогодні все більше дітей користуються Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, завантаження мультимедійного контенту. Але з розширенням можливостей в онлайні збільшується і кількість ризиків. Що ж може трапитись у реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку? Чи знають про це діти? А батьки? Чи усвідомлюють вони необхідність навчання не просто тому, як користуватися мережею Інтернет, а ще й тому, як уникнути небезпечних ситуацій?
На цій сторінці ми зібрали для вас основну інформацію та веб-ресурси, що стосуються безпеки Вашої дитини в Інтернеті.
"Безпечний Інтернет" від компанії "Київстар"
Компанія Київстар створила сайт "Безпечний Інтернет", на якому розмістила корисну інформацію про безпечне користування Інтернетом для дітей, їх батьків та вчителів. На сайті для батьків, з поміж іншого, зібрані Рекомендації психолога, тестування, безпечні Інтернет-сайти.
Компанія «Київстар» також видала перший в Україні науково обґрунтований посібник для батьків «Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі», створений спільно з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка НАПН України. Посібник містить просте зведення правил і рекомендацій батькам і педагогам із забезпечення безпеки дітей у Мережі. Посібник рекомендований Міністерством освіти і науки України для використання у школах.
У посібнику розкрито можливості сучасних інформаційних технологій— інтернету, мобільного зв’язку та висвітлено способи безпечної поведінки дитини у віртуальному просторі, що убезпечать від негативного впливу на її психічне і фізичне здоров’я.
Безпечний Інтернет для дітей від компанії Google
Компанія Google разом із Інтернет Асоціацією України в грудні 2014 року запустили комплексний освітній ресурс для дітей і вчителів «Про Інтернет».
На ньому можна дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію в мережі, а також критично оцінювати контент, створювати власні Інтернет-проекти, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки.Проект «Про Інтернет» спрямовано на підвищення цифрової компетентності учнів українських шкіл. Навчальна частина проекту складається з чотирьох навчальних модулів для школярів. На сайті також є розділ, призначений для вчителів, де можна знайти методичний посібник і практикум для проведення занять.
Крім того, на сайті можна знайти бібліотеку з посиланнями на корисні ресурси для навчання та дозвілля.
Відвідайте http://www.prointernet.in.ua / і дізнайтесь більше. Покажіть його Вашій дитині.
Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет
До вашої уваги - Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет -https://onlinesafety.info/
Цей онлайновий курс є результатом співпраці Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова та Міжнародного телекомунікаційного союзу.
Розкажіть дітям про безпеку в Інтернеті
7 відеороликів з Державної бібліотеки України для юнацтва
Шановні батьки! Не залишайте поза увагою перебування дітей в інтернеті.
Наше спільне завдання - навчити дітей використовувати Інтернет правильно. Так само, як ми вчимо дітей безпеки в реальному житті - на вулиці та дорозі, необхідно навчити їх безпечній поведінці у віртуальному житті - в Інтернеті. Створіть у себе вдома територію безпечного Інтернету.